ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР «НАДІЯ» ВЧЕРГОВЕ В ЗОНІ ООС (ОНОВЛЕНО)

65954025_549318108933836_6654887108861231104_n
18.07.2019 14:23

З благословення керуючого Дніпровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона (Зінкевича) 10 липня 2019 року від волонтерського центру «Надія» настоятель храму Ікони Божої Матері Печерської с. Веселого Синельниківського району ієрей Юрій Помазан та волонтер Євген відвідали м. Северодонецьк Луганської області. Завітали до обласного будинку дитини. Відвезли дітям солодощі, засоби гігієни, а найголовніше — інвалідний візок для хворого хлопчика. Під час минулої зустрічі вихователі розповіли про те, що одному з вихованців вкрай необхідний такий візок, адже він хворіє на тяжку форму ДЦП, і його доводиться носити на руках.
Ми звернулися до народного депутата України Сергія Рибалки, і він надав допомогу у придбанні такого засобу пересування.

Зустріч з дітьми була надзвичайно емоційною. Скільки радості та тепла можна було побачити в їх очах. Хочеться щиро подякувати колективу закладу за увагу та чуйність до малечі. Адже їх ласка та витримка вражає та надихає робити добро.
Висловлюємо слова щирої вдячності нашому меценату народному депутату України Сергію Рибалці  за постійну допомогу та підтримку волонтерського центру «НАДІЯ».Також дякуємо за допомогу Сергію Білому,Надії Еременко та Олександру Чайка.
Єднаймося у спільних добрих справах! Просімо у Бога милості нам і нашим дітям!

3 липня 2019 року, з благословення керуючого Дніпровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона (Зінкевича),  волонтерська група у складі настоятеля храму ікони Божої Матері Печерської с. Веселого Синельниківського району ієрея Юрія Помазана, ігумена Меркурія (Скорохода) та волонтера Валерія  відвідали місто Попасну та Сєвєродонецьк Луганської області. Завітали до нашого друга та волонтера Ірини Крамаренко та передали речі для нужденних. За сприянням воїнів Цивільно-військового співробітництва «Cimic Popasna» завітали до бійців, що знаходяться на передових позиціях. Відвідали їхню капличку та разом помолилися за всіх наших захисників та відновлення миру. Передали бійцям гуманітарну допомогу. Особливо раділи хлопці свіжим пиріжкам. Нелегкий час війни навчив людей цінувати найдорожче — любов до ближнього.

Потім завітали до Луганського обласного будинку дитини, який зараз знаходиться у м. Сєвєродонецьку. Передали речі для дітей, продукти харчування, засоби гігієни та солодощі. Головний лікар Олена Леонідівна провела нам невеличку екскурсію по закладу. Познайомила з персоналом та маленькими мешканцями. Розповіла про їхню історію, життя, проблеми. Важко оцінити подвиг людей, які в цей нелегкий час віддають себе нашим діткам. Низький уклін та велика шана педагогічному колективу цього закладу!
Висловлюємо слова щирої вдячності жителям міста Синельникового, вірянам храму ікони Божої Матері Печерської с. Веселого, колективу Раївського НВК, Вікторії Бутенко та Сергію Білому за надану підтримку.

Слова особливої вдячності висловлюємо нашому меценату, народному депутату України Сергію Рибалці за постійну допомогу та підтримку волонтерського центру «НАДІЯ».
Такі поїздки ми будемо звершувати і надалі заради об’єднання рідної землі, заради миру у кожній домівці, і проситимемо Бога милості і благодаті рідній Україні!

Настоятель храму Ікони Божої Матері «Печерської» с. Веселого,

Синельниківського району,

Ієрей Юрій Помазан

Категорія: