Єпархія відзначила День Тезоімеництва Владики Симеона

IMG_0663
14.10.2017 00:24
11 жовтня 2017 року, у день Собору преподобних отцiв Києво-Печерських, у Ближнiх печерах (преподобного Антонiя) спочилих, День Ангела нашого Архіпастиря, Владика Симеон звершив святкову Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у єпархіальному храмі на честь ікони Божої Матері «Несподівана Радість» м. Дніпра.
Його Преосвященству співслужили: єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, канцлер єпархії прот. Віталій Лопушанський та духовенство консисторії.
Під час молитви єпископ Симеон звершив дияконську хіротонію над іподияконом Романом, випускником Дніпровської духовної семінарії.
Завершилося богослужіння вітанням керуючого єпархією духовенством, після чого, на знак архіпастирського благословення подав учасникам богослужіння для цілування святий хрест і приймав вітання від духовних чад та мирян, а також привітав народного депутата України Валентина Володимировича Дідича з днем народженням.
Протягом дня на адресу Преосвященнійшого Владики Симеона продовжували надходити численні вітання від Святійшого Патріарха Філарета, перших осіб області і пастви. 

Категорія: ,