Єпископ Симеон привітав улюблений клуб БК «Дніпро» з перемогою (ВІДЕО)

09.05.2017 01:02

8 травня 2017 р. керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон відвідав СК «Шинник», де проходила вирішальна гра між БК «Дніпро» та БК «Черкаські мавпи».

Його Преосвященство супроводжував діловод єпархії протоієрей Даниїл Зінкевич.

Поєдинок закінчився перемогою дніпрян: 92:75 (24:12, 25:21, 17:21, 26:21).

Перші сім хвилин поєдинку на паркеті точилася рівна боротьба. А потім Дніпро почав свій ривок, який багато в чому визначив переможця матчу і серії. Господарі нарешті почали грати в захисті, що дозволило перехоплювати м’ячі або підбирати після промахів суперника і спрямовуватися в швидкий напад. Спурт 21:0 став переломним моментом. Цей ривок відправив Мавпи в глибокий нокдаун, з якого команду Міхельсона зміг витягнути Стейсі Девіс. Американець у другій чверті набрав 13 очок і трохи остудив запал Дніпра, але справи для впевненої перемоги вже було багато в чому зроблено. Як би не старалися гості дістати команду Журавльова, але максимум, що їм вдалося — скоротити відставання в якийсь момент до дев’яти пунктів. У критичні моменти біля Дніпра завжди знаходилася відповідь. Серіями влучень вистрілювали Ревзін, Закурдаев, Глєбов. 2:32 вели в рахунку сьогодні і це все закінчилося для них в першій чверті. Чотирьохвилинного провалу на стику першої та другої чвертей коштував Черкасам перемоги в серії і бронзових медалей.
Дніпро зіграв рівно так, як грав у кращі свої відрізки сезону. Останні два матчі чемпіонату, як і весь сезон, дніпряни можуть занести собі в актив.

Команда на чолі з тренерським штабом виконала колосальну роботу і змогла завоювати «бронзу» і стати володарем Кубка України.

Після гри Архіпастир Дніпра привітав президента клубу Валерія Валерійовича Кондратьєва, тренерський штаб, та всю команду з перемогою та побажав перемоги в наступному сезоні Суперліги.