Звершили Чин освячення Нікопольської районної лікарні

DSC_1193
05.02.2019 19:50

3 лютого 2019 р., з благословення керуючого Дніпровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона, на запрошення керівництва медичного закладу благочинні та духовенство міст Нікополя, Покрова та Марганцю звершили освячення районної лікарні.

У визначній духовній події взяли участь: благочинний Нікополя ієромонах Меркурій (Скороход), благочинний Покрову протоієрей Іван Назарик, благочинний Марганцю отець Тимофій Редько, настоятелі нікопольських храмів: ієромонах Олексій (Петренко), священик Павло Черкасов та священик Костянтин Титов.

Після звершення Чина освячення духовенство звернулося до лікарів, наголосивши на важливості спільного служіння священнослужителів і медичних працівників у лікуванні людей. Ми побажали нашим цілителям тіл мудрості і терпіння у добрій справі. Нехай дружний колектив зігріває любов, повага та взаємовиручка.

Сьогодні велика подія. Сам Господь благословив, щоб у лікарні перебували добро і злагода.

Духовенство побажало своїм колегам здоров’я і благополуччя, сили духовної і фізичної , міцності духу і віри в несенні нелегкого служіння.

Господь Ісус Христос, зцілюючи болящих, спочатку лікував душі недужих. Ось чому настільки важлива співпраця лікарів зі священнослужителями, медичних установ із Церквою – духовною цілителькою.

Фото ТУТ

Прес-служба Нікопольського благочиння

Категорія: