Прес — конференція від 25 лютого

1
27.02.2013 12:20

У прес-конференції взяли участь:

• Секретар Дніпропетровської єпархії УПЦ КП протоієрей Віталій Лопушанський

• Голова відділу з церковної благодійності та соціального служіння Дніпропетровської єпархії УПЦ КП ієромонах Афанасій

• Заступник голови ГО «Спілка громадських ініціатив» зі зв’язків з релігійними установами Касарім Віталій Миколайович

• Депутат міської ради, директор дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірина Анатоліївна Герліванова

Першим слова сказав канцлер Дніпропетровської єпархії УПЦ КП, протоієрей Віталій Лопушанський,:

Ми вже розповідали про те, що починаємо будівництво кафедрального собору. Також відкривається дніпропетровська духовна семінарія. Ми закликаємо всіх взяти участь в організації цього закладу, а також реставрації приміщення і відкриття. Жителі нашої області потребують появі такого духовного закладу, з цим проханням вони неодноразово зверталися до Святішого Патріарха. Ми покладаємо надії на те, що саме цей заклад буде виховувати майбутніх священнослужителів саме для східної частини України. Також ми починаємо ряд соціальних акцій до участі в яких ми запрошуємо усіх віруючих мирян.

Далі слово взяла депутат міської ради, директор дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірина Анатоліївна Герліванова, вона сказала:

У дитячо-юнацькому центрі «Штурм» ми вже довгі роки відроджуємо наше національне бойове мистецтво «врятував». Ми намагаємося за допомогою фізичної культури залучати дітей до відродження наших національних традицій і, зокрема, бойових мистецтв. Адже виховуючи маленьких лідерів, ми творимо історію нашої держави. Ми тісно співпрацюємо з єпархією, нещодавно ми провели наш спільний фестиваль «Витоки» на Старих Кодаках.

Далі слово мав заступник голови ГО «Спілка громадських ініціатив» зі зв’язків з релігійними установами Касарім Віталій Миколайович:

«Союз громадських ініціатив» переслідує, перш за все, цілі духовного розвитку суспільства і виховання молоді. В даному заході ми беремо участь як помічники по організаційним моментам. Ми запрошуємо всіх, кому не байдуже, і хто хотів би взяти участь будь-якими посильними засобами.

Ієромонах Афанасій, голова відділу з церковної благодійності та соціального служіння Дніпропетровської єпархії УПЦ КП розповів:

Я хочу подякувати всім, хто бере участь у цьому заході, також усім хто надає допомогу в організації, зокрема керівництву розважального комплексу «Ніч». У нашому місті багато небайдужих людей, які допомагають нам. Всі зібрані кошти будуть в першу чергу спрямовані на створення семінарії в Дніпропетровську, яка в майбутньому підготує тих духовних лідерів, які піднімуть молодь і будуть її захищати.

Захід відбудеться 2 березня о 15:00 в розважальному комплексі «Ніч», який розташований за адресою проспект Миру 1. Там відбудуться показові виступи спортивних колективів з карате, тхеквондо, а також дитячо-юнацького центру «Штурм». Крім того до свята будуть залучені дніпропетровські танцювальні колективи та артисти.

Також з 1 березня розпочинається великий конкурс православної фотографії. Цей фотоконкурс буде проводитися в трьох номінаціях: православна архітектура, православна Січеславщина і православний Дніпропетровськ. Прошу всіх православних та небайдужих взяти участь у конкурсі. З усіма питань можна звертатися в нашу єпархію.

ВІДЕОЗАПИС ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ

Категорія: