АРХІПАСТИР БЛАГОСЛОВИВ СТУДЕНТІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

IMG_2765
02.09.2019 20:00

Урочистості з нагоди Дня знань відбулися на плацу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Студентів та курсантів вишу вітали з початком свята і нового навчального року.

Серед гостей – представники Дніпропетровської обласної та міської ради, Дніпропетровської ОДА, Національного антикорупційного бюро України.

Також захід відвідав єпископ Симеон. Його Преосвященство супроводжував протоієрей Димитрій Цигікало. Архіпастир окропив присутніх освяченою водою та побажав Божого благословення.

Підтримати студентів та курсантів у цей святковий день вирішили також батьки та друзі.

Офіційний захід відкрили внесенням Державного Прапора України.

Зі словами привітання до усіх присутніх звернувся ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Андрій Фоменко. Він побажав молоді натхнення, мудрості та нових відкриттів.

У рамках урочистого заходу ректор нагородив кращих вступників за результатами складання ЗНО. Дипломами було відзначено й тих першокурсників, які виховувались в родинах правоохоронців та вирішили продовжити родинну справу, щоби підтримувати у країні правопорядок.

За підсумками минулого навчального року були визначені кращі куратори-наставники. Їх відзначено почесними грамотами.

Від імені першокурсників із привітальним словом виступила студентка 1 курсу юридичного факультету Катерина Іванова.

Настала урочиста мить: Андрій Фоменко вручив першокурсникам студентський квиток та символічний ключ знань.

Із початком навчального року молодь та викладачів привітав і творчий колектив Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Курсантка факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Марія Пяничук та студент юридичного факультету Станіслав Литвин приготували музичний подарунок.

Святковий захід завершився урочистим маршем. Під звуки оркестру курсанти пройшли стройовим кроком.

Категорія: