БЛАГОСЛОВЕННА МОЛИТВА В ДЕНЬ СВЯТА РІЗДВА БОГОРОДИЦІ У М. ДНІПРІ (ВІДЕО)

IMG_4852
21.09.2021 21:23

21 вересня 2021 р. керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) відвідав храмовий комплекс Різдва Пресвятої Богородиці м. Дніпра (вул. Заводська Набережна 92-б), де звершив Божественну Літургію.

Розділити духовну радість прибув Друг єпархії, настоятель столичного храму Різдва Христового протоієрей Миколай Салабай, який доклав багато зусиль для будівництва цього чудового духовного куточка і запрошене духовенство.

Варто зауважити, що Олександр Володимирович Петровський власним коштом побудував цю перлину Дніпра на честь всіх матерів і який особисто був присутній на молитві з друзями.

Під час богослужіння архієпископ Симеон звершив дияконську хіротонію іподиякона Івана Підгірного, випускника ДДС.

Після молитви Владика Симеон привітав з днем народженням віце-президента МБФ «Солідарність» Яну Юріївну Іванілову, відзначивши її орденом св кн. Ольги, а також директора-художнього керівника Дніпропетровського Національного драмтеатру ім. Т. Г. Шевченка Оксану Іванівну Петровську та інших матерів — Орденом матері.

Опісля, очільник єпархії подякував настоятелю храму, канцлеру єпархії протоієрею Віталію Лопушанському за невтомні труди, які він несе на ниві Христовій. У свою чергу, о. Віталій подякував Архіпастирю, Олександру Володимировичу, якому подарував цього дня ікону, благодійникам та всім присутнім за підтримку та теплу молитву.

Завершилась урочиста подія козацьким многоліттям всім присутнім, концертом Дніпровського національного драмтеатру та святковою трапезою. Також вшанували воїнів, які віддали своє життя за незалежність України.


Ввечері цього ж дня на території стараннями настоятеля та громади була підготовлена святкова програма для малечі за участю аніматорів.

Категорія: ,