БЛАГОСЛОВЕННІ ДОБРІ СПРАВИ У ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР (ВІДЕО)

IMG_4241
29.04.2021 22:07
29 квітня 2021 р. Чистий четвер на території Свято-Благовіщенського Дніпровського жіночого монастиря пройшов під знаком благодійності. На честь цього дня керуючий Дніпропетровською єпархією Владика Симеон та меценат єпархії, президент МБФ “Солідарність” Олександр Володимирович Петровський з друзями та партнерами висадили хвойні дерева, а навколо монастиря — черешні, абрикоси та вишні.

На початку Архіпастир прочитав молитву та благословив добру справу. Опісля Владика разом із Олександром Володимировичем висадили перші хвойні дерева. Також до цієї корисної справили долучились настоятельниця ігуменя Наталія (Кудрянська), фундатор монастиря Сергій Борисович Кочетков, віцепрезидент МБФ «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова, Гліб Олександрович Пригунов із родиною, які пожертвували для монастиря саджанці фруктових дерев.

Владика та сестри обителі висловлюють щирі слова подяки Олександру Олександровичу Кравченку, Начальнику Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства за саджанці.

Свято-Благовіщенський жіночий монастир міста Дніпра є перлиною нашого міста. Обитель чарує відвідувачів і паломників своїм благовінням, красою та затишком. Тут безперестано читається Псалтир, звершуються уставні богослужіння, невгасимо палає лампада чернечого життя. Це благозатишне місце у славному місці Дніпрі постало завдяки підтримці мецената єпархії, президента МБФ «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського з друзями, фундатора Кочеткова Сергія Борисовича. Варто зауважити, що невтомними стараннями благодійників та нашого Архіпастиря ця святиня постала за 2 роки. Зокрема, було збудовано величний храм на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських, трьохярусний сестринський корпус, пекарня, недільна школа та інші об’єкти. Духовенство і віруючі Дніпропетровської єпархії щиро дякують фундаторам та жертводавцям за їх труди в розбудові монастиря та возносять свої молитви за них до Всемилостивого Господа.

 

Категорія: ,