БОГОСЛУЖІННЯ У ДЕНЬ СВЯТОГО ДУХА В М. ДНІПРО

IMG_8640
13.06.2022 19:58

На другий день зелених свят, 13 червня 2022 року, коли Церква звершує вшанування Третьої Особи Пресвятої Трійці – Духа Святого, Керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) з архіпастирським візитом відвідав Свято-Духівський храм м. Дніпра.

З нагоди престольного свята, Його Високопреосвященства, у співслужінні настоятеля протоієрея Ярослава Малерика, храмового кліру та запрошеного духовенства, звершив урочисту Літургію свт. Івана Золотоустого.

Під час відправи були вознесені прохання за українських воїнів, владу та увесь побожний народ. Також Архіпастир виголосив молитву за перемогу України над агресором.

Після євхаристичного канону Владика Симеон звершив дияконську хіротонію над випускником Дніпровської духовної семінарії іподияконом Євгеном Степаненком.

Наприкінці богослужіння було звершено подячний молебен. Після молитви Архієпископ Дніпра і регіону звернувся до всіх присутніх з повчальним словом проповіді, в якому подякував настоятелю та усій громаді за їх невтомні труди з розбудови Помісної Церкви на Січеславщині. Варто відзначити, що Свято-Духівський храм є одним із перших храмів м. Дніпра, який ще 28 років тому, був переданий Українській Церкві. Зараз громада проводить велику соціальну роботу, спрямовану на підтримку воїнів та усіх постраждалих від російської агресії.

Наостанок подячне слово висловив настоятель парафії отець Ярослав, який подякував Владиці за молитву й підтримку, і  на знак синівської любові та поваги вручив йому букет білих троянд.

Завершилось свято козацьким многоліттям.

Категорія: