ДНІПРОВСЬКА СВЯТИНЯ ВІДЗНАЧИЛА ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО

IMG_8861
12.03.2023 21:44

12 березня 2023 р., у 2-гу неділю Великого Посту, Високопреосвященнійший Архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон (Зінкевич) відвідав парафію свт. Арсенія (Мацієвича) м. Дніпро, де з нагоди храмового свята звершив  Божественну Літургію.

Керуючому єпаріхією  співслужили: канцлер єпархії прот. Віталій Лопушанський, настоятель храму прот. Олександр Чечель та запрошене духовенство.

Під час богослужіння були вознесені молитовні прохання за українських воїнів, владу, лікарів, волонтерів та увесь побожний народ. Також Архіпастир виголосив молитву за перемогу України над агресором.

Після Євхаристійного канону Архієпископ Січеславщини звершив дияконську хіротонію над іподияконом Станіславом Бончуковим, студентом Дніпровської духовної семінарії.

Наприкінці богослужіння Архієрей привітав усіх з храмовим празником та виголосив повчальне слово. Також Владика Симеон висловив слова подяки настоятелю і парафіянам за багатолітню розбудову Помісної Української Церкви у Дніпрі.

У свою чергу отець Олександр подякував Владиці особисто від себе і від парафії за візит та молитву, і вручив букет квітів.

Завершилося богослужіння хресним ходом навколо храму та спільною світлиною.

Категорія: