КАНЦЛЕР ЄПАРХІЇ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЇ ПРИСВЯЧЕНІЙ ЦЬОГОРІЧНОМУ СВЯТКУВАННІ ПАСХИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

2 (1)
22.04.2021 16:26

22 квітня 2021 року у Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбулась пресконференція священнослужителів області, присвячена цьогорічному святкуванню Світлого Христового Воскресіння в умовах пандемії. За її результатами стало відомо, що цього року на Великдень храми Дніпропетровщини будуть відкриті для вірян. Вдома просять залишатися людей із групи ризику та із симптомами хвороби. Вони зможуть подивитися богослужіння онлайн.

З благословення Керуючого Дніпропетровською єпархією ПЦУ Високопреосвященнійшого Владики Симеона (Зінкевича) у заході взяв участь канцлер Консисторії протоієрей Віталій Лопушанський. «Знову відзначатимемо Великдень у непростих умовах епідемії. Цього року запрошуємо парафіян на богослужіння. Адже християнська душа, особливо на свята, прагне до Церкви  – помолитися», – сказав отець Віталій.

Священнослужителі запевнили, що намагатимуться організувати богослужіння так, щоб не було великого скупчення людей. Вірян закликають дотримуватися всіх умов карантину. Обов’язкові – захисні маски, дистанція. Храми області розпочнуть освячення пасок завчасно – після 14 години у суботу 1 травня.

За матеріалами сайту Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

 

 

Категорія: