КОМЕНТАР СЕКРЕТАРЯ ЄПАРХІЇ З ПРИВОДУ ПЕРЕШКОДЖАННЯ МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ М. ДНІПРА ДІЯЛЬНОСТІ НАШОЇ ЦЕРКВИ

dyhov
01.07.2019 18:29

Дорогі друзі!

Від імені духовенства і віруючих Дніпропетровської єпархії Православної Церкви України хочу висловити підтримку та подяку нашому владиці Преосвященнійшому Симеону, єпископу Дніпровському і Криворізькому, за його невтомну, жертовну архіпастирську працю на Ниві Христовій в розбудові нашої Єпархії.

З благословення владики і за його участі побудовано багато храмів в нашому козацькому краї і безпосередньо — в нашому славному місті Дніпрі, які є духовною окрасою міста, куди збираються десятки тисяч дніпрян.

Владика займає активну патріотичну позицію в нашій області — з 2014 року він постійно з українськими воїнами, благословляв перші добровольчі батальйони на захист країни, регулярно відвідує воїнів в зоні бойових дій. Як Архіпастир, опікується сім‘ями загиблих воїнів та багато інших соціальних проектів звершує наша Єпархія за участі владики.

Наша церква стала помісною незалежною Православною Церквою України і владика Симеон брав участь в богослужінні та отриманні Томосу на Фанарі. Ми і надалі розбудовуємо Українську Церкву, але повідомляю вам такий факт, що Дніпровський міський голова Філатов Б. А. вирішив перешкоджати діяльності нашої Церкви. Протягом місяця Борис Альбертович направляє у всі наші храми м. Дніпра різні комунальні служби, з метою перевірки господарської діяльності парафій. Відміняються рішення сесії міської ради щодо виділення земельних ділянок під будівництво наших храмів, ігнорується духовенство при організації громадських заходів міською радою і т. д. 

Коли Борис Альбертович висловлюється про нашого архієрея, що той йому не владика, а Олег Анатолійович, він тим самим принижує честь і гідність віруючих нашої Церкви. Разом з тим, він возвеличує архієреїв Московського Патріархату — церкви, яка сумлінно служить державі-агресору. 

Тому ми будемо захищати наші святині, відстоювати позицію нашої Церкви та гідність і честь нашого Архіпастиря. 

Слава Дніпру! Навіки слава!

Канцлер єпархії

протоієрей Віталій Лопушанський

Категорія: