Місто над Дніпром святкує своє День Народження (ВІДЕО)

IMG_2561
11.09.2018 11:51

8 вересня 2018 р. керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон разом з духовенством взяв участь у святкових заходах на Фестивальному причалі обласного центра, де відбувалися основні локації до Дня міста. Перед офіційним оголошенням урочистостей Архіпастир очолив молебень за Україну.

Міжнародний Благодійний Фонд Олександра Петровського «Солідарність» виступив генеральним партнером святкування Дня Міста у Дніпрі на Фестивальному причалі і разом з асоціацією рестораторів Дніпра, за ініціативи голови Олени Булах, організував велику святкову програму для мешканців обласного центра.
Святкування було розподілено на різні локації. А головні події в перший день святкування, у суботу 8 вересня, відбувалися на території Дніпровської Набережної від ресторану «Горець» до Фестивального причалу. Організація вразила не лише дніпрян, а й гостей міста Дніпро. Розташовані по набережній локаційні зони їжі, ярмарку, торгівельних та презентаційних павільйонів з Дніпра, Січеславщини та України, розважальні зони для дітей та дорослих. Чого тут тільки не було. Організований фондом променад на набережній, перетворив Дніпро у справжній святковий європейський центр, де кожен бажаючий може прогулятися і отримати радість від того, що відбувається поруч, поспілкуватись з земляками і друзями, насолодитися красою рідного міста. Прогулялися набережною і меценат та патріот Дніпра, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський, а також єпископ Дніпровський та Криворізький Симеон, разом з рідними, близькими, друзями та представниками духовенства і громадськості. Майже дві години тривала цікава та святкова прогулянка. Роздивилися багато місць, і для торговлі і для розваг. Але все було зроблено саме для відпочинку людей на свято Дня Міста. Багато мешканців Дніпра впізнавали Олександра Володимировича Петровского і Владику Симеона, підходили привітатись, поспілкуватись та сфотографуватись на згадку.
А багато хто, особливо з дітками, просили у головної духовної особи Дніпропетровщини Божого благословення.
А свято продовжувалось. Гастрономічний фестиваль «Ай, да, Еда!», який організували за ініціативи Олени Булах, об’єднав кращі гастрономічні і кулінарні традиції України. Офіційними партнерами фестивалю виступили компанія «Алан», ТМ «АВК», підприємство «Новомосковський посуд».
Тут були розташовані більше 20 місць ресторації стріт-фуд: смаки Дніпра, Одеси, Києва, Тернополя, Полтави. На ярмарку були представлені вироби кращих майстрів, умільців сучасної і народної творчості.

На локації фонду 8 вересня були встановлені відразу декілька Національних Рекордів України. Один з них — «Найбільший сендвіч» від ТМ Алан, який був представлений гостям фестивалю в незвичайному форматі і вигляді бика — символу торгової марки.
Ще один неймовірний подарунок жителям і гостям міста Дніпра зробило підприємство «Новомосковський посуд» — це реєстрація рекорду України «Найдовша Набережна в Європі». І цей рекорд був офіційно підтверджений. Відтепер Європейський лідер Набережних саме Дніпро — 32 кілометри.
Також Міжнародний Благодійний Фонд Олександра Петровського «Солідарність» підтримав Найбільшу карнавальну ходу! Ще один рекорд ! 10800 людей пройшли вулицями Дніпра та завершили свій святковий шлях на Фестивальному причалі.
Усі рекорди були зафіксовані, зафіксовані, і на сцені експерт реєстру Національних рекордів України Лана Вєтрова урочисто нагородила переможців. А це і компанія «Алан» і підприємство «Новомосковський посуд». Президент Міжнародного Благодійного Фонду «Солідарність» Олександр Петровський був нагороджений грамотами за партнерство наймасовішої карнавальної ходи та за підтримку ідеї рекорду найдовшої Набережноі Європи. Нагороди отримала віце-президент фонду Яна Юріївна Іванілова, яка теж доклала багато зусиль до організації свята на Фестивальному Причалі. За організацію Найбільшої Карнавальної ходи, отримав грамоту і заступник міського голови Олександр Шикуленко, який разом з мешканцями Дніпра теж святкував День Міста.

А свято продовжувалося. Весь день в суботу на сцені фонду виступали музичні колективи: Mind The Gap (Дніпро), PILA (Бердянськ), Octopus Inc (Запоріжжя), Листи N (Дніпро), Endorphine (Кам’янське), The Lakes (Дніпро), Karyotype (Дніпро), BAKENBARDY (Дніпро), SILVERTOWN (Кам’янське) — творчість яких створила гарний настрій та атмосферу. А також юні артисти: Дитячі вокальні та хореографічні колективи, Вокалістка Анастасія Картвелішвілі, Театр пісні «Біс».

На завершення єпископ Симеон побажав присутнім Божого благословення.

Категорія: ,