МИТРОПОЛИТ ЕПІФАНІЙ ВІДВІДАВ ПОРАНЕНИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

750_6117
26.10.2023 18:21

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 26 жовтня 2023 року під час Першосвятительського візиту в м. Дніпро відвідав поранених захисників України, які проходять лікування у Військово-медичному клінічному центрі Східного регіону.

Предстоятеля помісної Української Православної Церкви супроводжували архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон, секретар єпархії протоієрей Віталій Лопушанський та капелан протоієрей Дмитро Поворотний.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній висловив вдячність захисникам України за героїчний подвиг задля збереження нашої Батьківщини.

«Ми вдячні кожному з вас. Для Української Церкви, для нас, ви завжди є і будете героями. Ми молимось за вас повсякденно, під час звершення богослужінь, під час приватних молитов, щоби Господь кріпив вас, давав сили. Адже від вашого героїчного подвигу залежить наше спільне українське майбутнє. Я переконаний, що ми досягнемо нашої великої перемоги і разом будемо збиратися й радіти нашим благословенним успіхам. Тому разом з Богом – до перемоги! Слава Богу! Слава Україні!, – сказав Митрополит Епіфаній.

Також Предстоятель Православної Церкви України нагородив Начальника Військово-медичного клінічного центру Східного регіону, полковника медичної служби Збройних сил України Била Ярослава Орденом святого архістратига Михаїла I ступеня, а також медичних працівників і захисників та захисниць Батьківщини – медалями за жертовність і любов до України.

Пресслужба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Категорія: