НАДЗВИЧАЙНИЙ І ПОВНОВАЖНИЙ ПОСОЛ БРАЗИЛІЇ ВІДВІДАВ ЄПАРХІЮ З ОФІЦІЙНИМ ВІЗИТОМ (ВІДЕО)

IMG_3418
20.04.2021 20:00

20 квітня 2021 року до Дніпровського єпархіального управління завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилії в Україні пан Нортон де Андраде Мелло Рапеста в рамках офіційного візиту на Дніпропетровщину. Пана Посла супроводжували: Перший Секретар Посольства Бразилії в Україні пан Фабіано Жоел Воллманн, Почесний консул Бразилії в м. Дніпро Олег Василенко, Секретар Почесного консульства Тетяна Бондаренко та Петрова Катерина.

На території єпархіального управління поважних гостів зустрів канцлер консисторії протоієрей Віталій Лопушанський, який запросив Пана Посла та супроводжуючих Його осіб відвідати центральний єпархіальний храм на честь ікони Пресвятої Богородиці «Несподівана Радість». Також отець Віталій провів для почесної делегації коротку екскурсію по приміщенню єпархіального управління, в якій розповів про історію побудови духовного центру Дніпра та напрямки діяльності єпархії.

Опісля у конгрегаційній залі відбулась зустріч високих гостей із керуючим Дніпропетровською єпархією, Високопреосвященнійшим Архієпископом Дніпровським і Криворізьким Симеоном. У заході також взяли участь Віцепрезидент Міднароджного благодійного фонду «Солідарність» Іванілова Яна Юріївна, та Перший проректор Дніпровського Університету митної справи та фінансів Ченцов Віктор Васильович.

Владика Симеон привітав Посла на Дніпровській землі і подякував Йому за його патріотичну позицію та підтримку України у час ескалації російської агресії проти нашої Батьківщини. В свою чергу Пан Нортон де Андраде Мелло Рапеста високо оцінив зусилля Української Церкви у підтримці воїнів. Також пан Посол розповів присутнім про численне представництво українців у Бразилії, які цьогоріч відзначатимуть 130-річницю першої хвилі міграції. В атмосфері теплого спілкування сторони обговорили актуальні питання бразильсько-українських відносин, і можливості реалізації спільних соціальних, культурних та духовно-патріотичних проектів.

На завершення Архіпастир вручив гостям пам’ятні подарунки.

Категорія: ,