Новий навчальний рік Воскресної школи у Іллінському храмі м. Дніпра благословив Архіпастир

IMG_4905.JPG
18.09.2018 19:20

16 вересня 2018 р. керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон відвідав Свято-Іллінський храм на житловому масиві Березанівка, де його з теплотою зустріли вчителі і учні недільної школи разом з батьками, щоб отримати архієрейське благословення на новий навчальний рік у духовному закладі.
Святкову лінійку на території храму розпочала ведуча, керівник ЗОШ №117 Мусієнко Таїсія Ярославівна, яка представила усіх учнів школи, які під музичний марш почергово виходили із храму.
Віршовою мовою учнями були представлені гості нашого свята: керуючий єпархією — Владика Симеон, ректор ДДС протоієрей о.Сергій Нарольський, ігуменя Свято-Благовіщенського жіночого монастиря м. Дніпра матушка Наталія (Кудрянська) і гості з ними.
Другими представлені були викладачі недільної школи: матушка Зоя Добрянська, Таїсія Ярославівна Мусієнко і Юлія Онищенко.
Учнями школи був урочисто піднятий державний прапор, і кожен поклавши руки на серця свої, співали Гімн України.
По благословенню Архіпастиря ректором ДДС протоієреєм Сергієм Нарольським були вручені свідоцтва навчання за 2017-2018р.р, іспити якими були складені літом цього року.
Кожен з дітей на святі зумів показати майстерність вивчення віршів і їх виголосу перед слухачами. Чарівним голосом полонила усіх старша сестра учениці Ані Пойди Олександра, яка виконала дві пісні свого репертуару.
Під спів “Дзвін церковний пролунає” виконаними Марією-Магдалиною і Віринеєю Добрянськими, усмішками і аплодисментами зустріли найменших — підростаючу зміну, яка з ляльками, іграшками, із синьо-жовтими кульками за руку з батьками приєднались до святкової лінійки.
Владикою Симеоном була прочитана молитва на благословення дітей на навчання і окропив освяченою водою.
Батьківське слово проповіді Архапастиря кожен прийняв у своє серце, з теплотою слухали слово до всіх сказане о. Сергієм Нарольським.
Кульмінацією свята стали учнями випущені у небо сині і жовті кульки, а далі на усіх чекав солодко-фруктовий стіл.
Щира подяка Владиці Симеону, гостям, вчителям, батькам, а учням-розуму і мудрості у новому навчальному році!

Божого Благословення учням на навчання.

За матеріалами Свято-Іллінського храму

Категорія: