Офіційні заходи у м. Дніпрі до 85-тої річниці Дня пам’яті жертв Голодоморів розпочались (ВІДЕО)

IMG_1928
25.11.2018 19:11

24 листопада 2018 року керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон взяв участь у державних заходах з нагоди спогаду трагічних сторінок нашої історії — вшанування 85-тої річниці геноциду-голодомору в нашій Україні.

Вшанування розпочалося із панахиди за душами заморених голодом, яку звершив єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон разом з духовенством біля Меморіалу жертвам Голодомору та політичних репресій на 9-му км Запорізького шосе у Дніпрі.

Незважаючи на свій щільний графік, був присутній на події меценат єпархії, активний громадський діяч не тільки Дніпра, а й всієї України, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський.

Також у заходах взяли участь представники влади, керівництво силових структур, представники політичних партій і громадських організацій та небайдужі Дніпряни.

Опісля панахиди усі вшанували хвилиною мовчання мучеників цієї страшної події для українського народу і поклали до Меморіалу квіти, символічні композиції із колосків та калини.

Категорія: ,