ОСОБЛИВИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ ДІТЕЙ (ВІДЕО)

IMG_2393
01.12.2019 19:13

1 грудня 2019 р. керуючий Дніпровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) відвідав Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат для дітей з ДЦП, де освятив новий дитячий майданчик.

Архіпастиря супроводжував канцлер консисторії протоієрей Віталій Лопушанський.

Перед початком визначної події архієпископ Симеон привітав високоповажну іменинницю — Анжеліку Валеріївну Петровську з Днем народження.

Незважаючи на свій щільний графік на непересічній події був присутній меценат єпархії, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський з друзями.

Варто зауважити, Олександр Володимирович, як завжди, разом з друзями нестоїть осторонь, постійно підтримують цей особливий куток Дніпра і роблять свято дітям, надаючи постійну підтримку особисто.

Після молитви Владика подякував присутнім за добрі справи, а також побажав Божого благословення директору закладу Булгаковій Валентині Миколаївні та всім працівникам.

Для довідки: Заклад надає послуги дітям від 4 до 18 років з ДЦП, вродженими аномаліями розвитку, у тому числі артрогрипозом і спино-мозковими грижами, міопатією, придбаними дефектами опорно-рухового апарату.

Одним з найважливіших завдань, поставлених у Дніпропетровському дитячому будинку-інтернаті – дати можливість дітям з фізичними та інтелектуальними вадами перебороти труднощі розвитку, засвоїти соціальні навички, розкрити свої здібності, цілком або частково брати участь у житті суспільства.

Педагогічним колективом установи створені всі умови, щоб дитина якнайшвидше адаптувалася до соціального середовища і пройшла необхідний курс реабілітаційних заходів. Важливу роль відіграє система терапевтичних і педагогічних прийомів, спрямованих на досягнення цілей, індивідуальних здібностей та інтересів.

При дитячому будинку працює відділення медичної абілітації, яка включає медикаментозне лікування, масаж, ЛФК, фізіотерапевтичне лікування, заняття в кімнаті психоемоційного розвантаження, оздоровлення у фітобарі. Використовується інтегрований підхід до кожної дитини.

НАГАДАЄМО: У м. Дніпрі освятили перший новий храм Помісної Церкви

Категорія: ,