ПЕРШИЙ ДЗВОНИК ПРОЛУНАВ В «УКРАЇНСЬКОМУ ПОДВІР’Ї» (ВІДЕО)

IMG_2567
01.09.2019 19:09

1 вересня 2019 р. після молитви, керуючий Дніпровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) разом з меценатом єпархії, президентом МБФ «Солідарність» Олександром Володимировичом Петровським відвідали перше у цьому навчальному році заняття духовно-культурного центру «Українське подвір’я».

Варто зауважити, що 3-ох поверхове приміщення центру, як і весь єпархіальний центр — величний храм, управління єпархії, споруджено за особисті кошти Олександра Володимировича Петровського, який і після закінчення будівельний робіт постійно пітримує комплекс.

Розпочала захід директор закладу — Пустиннікова Анна, а після слів привітань відбувся невеличкий концерт на території Центру.

На завершення усі присутні почастували смаколиків, а Архіпастир побажав Божого бласловення на науку усім чадам.

ДОВІДКА: Мета діяльності Центру – соціалізація, духовне виховання та національно-патріотичне навчання дітей різного з числа тих, які опинились у складних життєвих обставинах. Для дітей заплановано проведення навчання з таких курсів, як: «Уроки доброти», «Творча майстерня», «Англійська для початківців», «Уроки безпеки», «Народознавство», «Театральна студія», «Музичне мистецтво» та «Духовні уроки».

Разом з тим, для батьків дітей, які будуть відвідувати заняття, передбачено проведення семінарів з «Української мови для дорослих» та курсу «Відповідальне батьківство».

Навчання в «Українському подвір’ї» проводиться на безоплатній основі та у зручний для дітей батьків час (вихідні дні та вечірній час).

Контактна особа: Пустиннікова Анна тел. 068 620 82 93

Категорія: ,