ПОВАЖНИХ ЛЮДЕЙ У ЄПАРХІЇ ВІДЗНАЧИЛИ ПОЧЕСНИМИ НАГОРОДАМИ (ВІДЕО)

IMG_9893
18.03.2021 16:17

14 березня 2021 р. до Дня добровольця у головній залі управління єпархії відбулась непересічна подія — відначення поважних людей почесними нагородами.

Званням “Почесний громадянин міста П’ятихаток” удостоєно відомого мецената та патріота України, президента Міжнародного благодійного фонду “Солідарність” Олександра Володимировича Петровського. Її вручив П’ятихатський міський голова Гілал Ісаєв. Олександр Володимирович отримав це звання на знак вдячності мешканців за велику допомогу нашим військовим, яку постійно отримують від очолюваної благодійної організації, та за особистий вагомий внесок у будівництво меморіалу загиблим воїнам АТО. 26 учасників бойових дій, народжених у П’ятихатському краї, загинули, обороняючи незалежність України на Сході.

Представники громадських організацій “Оріяна” та “Родинне Коло загиблих Героїв”, родичі яких втратили своїх близьких людей на Сході, нагородили Олександра Петровського медаллю “За гідність та патріотизм”. Олександр Володимирович завжди проявляє свою підтримку, турботу та допомогу родинам загиблих воїнів АТО.
Також “За захист Батьківщини та розвиток духовності в регіоні” Архієпископ Дніпровський та Криворізький Симеон нагородив командира роти глибинної розвідки 74-го окремого розвідувального батальйону Олега Ляденка.
Опісля, Олександр Петровський зазначив, що вшанування пам’яті загиблих бійців — важлива справа, адже це підтримка родин загиблих воїнів, вдячність батькам та приклад патріотизму й безмежно відданої любові до рідної країни. Історію про людей, які є гордістю України, необхідно передавати майбутнім поколінням.

На завершення присутні зробили спільну світлину.

Категорія: ,