Для чого потрібна молитва?

serdechna molitva
17.09.2012 07:34

І як мудро і прекрасно відповідає на ці питання геніальний поет, вклавши чудесні слова,немовби, в уста Бога, який говорить кожній людині: «Молись: коли в твоїй молитві буде душа твоя, тоді і Я в твоїй молитві буду з твоєю душею. Тобі молитва потрібна як Моя до тебе любов, а Мені твоя молитва потрібна як твоя любов до Мене «.

Вдумавшись в цю останню фразу і закарбувавши її в своєму серці, почнемо сьогодні молитися. Перш за все, висловимо подяку Творцеві своєму і Богу за те, що Він дарував нам життя, радість буття, незважаючи на те, подобається нам це життя чи ні, бо це залежить від нашого розуміння і сприйняття самого життя.

Адже якщо все від Нього — життя, розум, почуття, здібності, здоров’я, їжа, — то у своїй молитві ми можемо мати відвагу смиренно просити Його і про свої потреби. До того ж людина, що творить сердечну молитву, знаходиться в ці хвилини і години в духовному спілкуванні з іншим, духовним світом, де перебувають у славі своїй Сам Творець і Бог — Отець, Дух Святий, Син Божий, Господь наш Ісус Христос і його Пречиста Матір — Пресвята Богородиця, великий сонм Ангелів і святих угодників Божих, до яких ми і підносимо свої молитви.

Категорія: