ПРИВІТАЛИ ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТА ОСВЯТИЛИ НОВІ ІКОНИ НА «УКРАЇНСЬКОМУ ПОДВІР’Ї» (ВІДЕО)

IMG_0031
10.06.2019 19:24

9 червня 2019 р. керуючий Дніпровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у центральному єпархіальному храмі на честь ікони Божої Матері «Несподівана Радість».

Його Преосвященству співслужили: друзі єпархії: настоятель столичного храму на честь Собору Київських святих протоієрей Богдан Гулямов та настоятель церкви Різдва Христового м. Києва протоієрей Миколай Салабай; протоієрей Петро Зуєв, настоятель ігумен Ісаакій (Зінкевич), клірики храму та духовенство.

Варто зауважити, що напередодні, перед Всенічним бдінням о. Богдан привіз для постійного перебування у храмі ковчег з часточками великих угодників Божих.

Під час Божественної Літургії Архіпастир разом з народом молилися до Господа про дарування Українській державі миру та за здоров’я мецената єпархії, президента МБФ «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського в день його народження, який у був присутній на молитві та причастився Святих Таїн Христових.

Після богослужіння присутні вийшли на подвір’я храму, де нещодавно встановили нові ікони з мозаїки стараннями Олександра Володимировича та друзів, а Владика освятив їх.

На завершення присутні урочисто проспівали многаліття Олександру Володимировичу, почесним гостям та всім присутнім та привітали високоповажного іменинника.

Категорія: ,