РІЗДВЯНІ НАРОДНІ СВЯТКУВАННЯ

IMG_5364
08.01.2022 19:57

7 січня 2022 року, після святкового богослужіння, на території храмового комплексу на честь Різдва Пресвятої Богородиці м. Дніпра, за підтримки мецената єпархії президента МБФ «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського, відбулися народні святкування, присвячені величному святу Різдва Христового.

Перед численними вірянами та паломниками з українськими колядками виступали творчі колективи нашої області. До святкування також долучився Високопреосвященнійший Владика Симеон з духовенством та поважними гостями, які брали участь у святковій літургії.

Не минуло народне гуляння без частування. Усі присутні мали змогу скуштувати справжнього козацького куліша, щойно звареного на вогні, а також посмакувати різноманітними смаколиками, та зігрітись солодким чаєм.

Окрасою фестивалю став виступ колективу Національного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка під керівництвом Оксани Іванівни Петровської.

Артисти головного творчого осередку області вразили глядачів традиційним українським вертепом, запальними народними танцями, та новорічними піснями в авторській сучасній обробці. Для маленьких прихожан театрали підготували вікторину дитячих загадок та веселі хороводи.

На завершення святкувань, від імені усіх присутніх, настоятель Різдво-Богородичного комплексу протоієрей Віталій Лопушанський висловив подяку талановитій творчій групі театру ім. Шевченка та всім учасникам. У своєму слові отець Віталій відзначив, що колектив театру на чолі з Оксаною Іванівною уже вісім років дарує вірянам частинку свого таланту у ці зворушливі святкові дні. Також настоятель наголосив, що творча група має гідну патріотичну позицію, і регулярно разом із духовенством нашої єпархії відвідує наших мужніх воїнів-захисників на Донбасі.

У свою чергу художній керівник Оксана Іванівна Петровська привітала цсіх присутніх зі радісним святом Різдва Христового, подякувала отцю Віталію за теплі слова, та запросила глядачів на новорічні вистави театру.

Віряни та паломники були щиро вражені таким святковим дійством, та з радістю дякували артистам театру та усім учасникам за їх майстерність та подаровані позитивні емоції.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до організації свята, зокрема Олександру Володимировичу Петровському з родиною, Емілю Карленовичу Арутюняну з друзям нашої єпархії, всім хто присвятив цей день Церкві та взяв участь у богослужінні та святкуваннях, хто прийшов розділити радість Різдва Христового за українськими традиціями. Нехай Богомладенець  дарує усім міцне  здоров’я, сил, наснаги та щедро благословляє усіма земними і небесними благами!

Категорія: