ЧИ МОЖЛИВО ЛЮДИНІ З’ЄДНАТИСЯ З БОГОМ?

syednatis z bogom
11.05.2012 07:55

Але протягом всіх часів люди намагались іншими стежками вступити в контакт з Творцем, відкинути, обійти загально моральні приписи. І що виходить? Людина вступає в контакт з дияволом. З цим втіленим злом, з князем тьми, з ворогом роду людського, з антиподом Бога. А ті люди, котрі в контакті з ним, є провідниками зла, через них діє темна сила на оточення. Вони мають фізіологічну потребу творити зло.
Недавно стався випадок. Просять люди: «христіть хвору дитину, бо «бабка» не береться за не хрещеного». І чим це має закінчитись? Звичайно, нічим добрим. Відомо, скільки людей, дітей спочивають на цвинтарі після «процедур» у «бабок». Відкриваємо Святе Письмо і читаємо:. «Чи хворіє хто з нас? Покличте церковних Пресвітерів (священиків), і над ними хай помоляться, намастивши Єлеєм його у Господнє ім’я, і молитва Віри оздоровить недужого, і Господь його підійме…» (Як 5. 13-15).
Хіба не виникає у нормальної людини запитання, звідки і якою силою «лікує бабка»? Так, силою бісівською. І коли впустити цього ворога до своєї душі, то позбутись його буде дуже вважко. Для підтвердження цього радив би подивитись, крім дітей, художню стрічку «Есзорцист».
Ось побачимо, до чого доводить мода на окультизм.
У кожному православному монастирі є окремий монах, котрий займається вичиткою.
Як правило, то люди дуже соматично (тілесно) хворі, бо всі хвороби монах бере на себе ради любові до ближнього. Бачив на власні очі у Львові, як корчились хворі, коли монах читав заклинательні молитви, а в монастирі, де був на Закарпатті, монаха кинуло після вичитки на рівному місці і той зламав руки, ноги.
Ось так мстить нечисть, коли її потурбують. А «бабка»? Пишається здоров’ям, бере гроші, та ще й не малі. Подивіться, які вони в газетах, де так рекламують, нахвалюють себе. А хто хоче посперечатись, мовляв «мені допомогло», то відповім — тимчасово, через деякий час — буде гірше. А хто вказуватиме на славнозвісну Вангу, то її персоною тиждень тому займалось телебачення Росії, де висловили про неї думку і її співвітчизники, психіатри, і теж малопозитивну. Мало хто знає, що в тому місці, де вона діяла, було в старі часи ідольське капище.
Друга сфера діяльності людей, які пов’язані з дияволом, — храми. Вони, якщо священик не уважний, намагаються в роті винести з храму Святе Причастя, щоб профаніровати (познущатися) чи використати в своїх сатанинських обрядах. Вони можуть поставити свічку догори низом, запечатати землю на живу людину і підсипати їй під двері. Та ще багато іншого. Головний акцент у них робиться на переляк та на людей з слабкою нервовою системою.
Святий Преподобний Серафим Саровський попереджав: «Прийде час, коли храми стануть розсадниками безчестя та безобразія».
Істинним християнам належить знати: що ті, хто свідомо звертаються до «бабок», а не до священнослужителя при хворобах, відлучаються від Причастя на 12 років, себто вивержені з самої Церкви як установи. А самі ворожки назавжди!
Так що, православний, добре подумай! Вибрати світло чи темноту. Тимчасове чи вічне. Плід твого вибору — полярно різний.

Смиренний ієромонах ЄФРЕМ.

Категорія: