ПРЕСТОЛЬНИЙ ПРАЗНИК У МОНАСТИРІ (ВІДЕО)

IMG_1921
07.04.2021 20:46

7 квітня 2021 року, в день свята Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) з архіпастирським візитом відвідав Свято-Благовіщенський жіночий монастир м. Дніпра (вул. Рилєєва, 36), де очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у церкві прп. Антонія і Феодосія Печерських.

За урочистим богослужінням з нагоди престольного свята обителі Архіпастирю Дніпра і регіону співслужили: єпископ Луганський і Старобільський Афанасій, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, єпископ Одеський і Балтський Павло, канцлерєпархії протоієрей Віталій Лопушанський та запрошене духовенство.

У храмі молилась намісниця монастиря, ігуменя Наталія (Кудрянська) з сестрами, паломники та труженики.

За богослужінням була вознесена молитва за визволення України від нашесті чужинців та згубної пошесті.

На завершення богослужіння було виголошено многоліття Священноначалію, Богомбереженій Україні, жертводавцям та благодійникам монастиря: Олександру Володимировичу Петровському з друзями, Кочеткову Сергію Борисовичу та усім православним християнам.

Свято-Благовіщенський жіночий монастир міста Дніпра є перлиною нашого міста. Обитель чарує відвідувачів і паломників своїм благовінням, красою та затишком. Тут безперестано читається Псалтир, звершуються уставні богослужіння, невгасимо палає лампада чернечого життя. Це благозатишне місце у славному місці Дніпрі постало завдяки підтримці Мецената єпархії, президента МБФ «Солідарність» – Олександра Володимировича Петровського з друзями, фундатора Кочеткова Сергія Борисовича. Варто зауважити, що невтомними стараннями благодійників та нашого Архіпастиря ця святиня постала за 2 роки. Зокрема, було збудовано величний храм на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських, трьохярусний сестринський корпус, пекарня, недільна школа та інші об’єкти. Духовенство і віруючі Дніпропетровської єпархії щиро дякують фундаторам та жертводавцям за їх труди в розбудові монастиря та возносять свої молитви за них до Всемилостивого Господа.


Категорія: ,