СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛІ БЛАГОСЛОВИЛИ ДРУГИЙ ОБЛАСНИЙ ЕТАП «ДЖУРИ»

12
17.06.2021 15:28
17 червня 2021 р. на Дніпропетровщині розпочато другий обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура». Участь у ній цього року візьмуть понад дві сотні учасників. На урочистому відкритті джурівців та їхніх керівників привітали почесні гості — заступник голови Дніпропетровської обласної ради Ігор Каширін, заступниця голови ДніпроОДА Ольга Горб.
З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійшого Владики Симеона (Зінкевича) священники: отець Ярослав Малерик та отець Димитрій Цигікало благословили дітей.
«Ви — молоді, повні енергії, наснаги і мрій. Саме вам творити майбутнє нашої країни і саме від вас залежить, яким воно буде. Я впевнений, що ви виховуєтесь справжніми патріотами, гідними нащадками славного українського козацтва. Переможним духом наповнені команди, які сьогодні приїхали позмагатися у справжній козацькій грі. Тож, бажаю усім гарних стартів», — привітав учасників Ігор Каширін.
Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») — це своєрідна форма позакласної роботи з військово-патріотичного і морально-етичного виховання учнів. Сама гра відрізняється від інших, у першу чергу, спортивних, тим, що спрямована не на змагання, а на творчу співпрацю з дітьми та молоддю. На Дніпропетровщині джури змагаються з 2004 року. За цей час у грі взяли участь понад 12 тисяч дітей.
«Карантин й пандемія, безумовно, внесли свої корективи. Конкурс «Рятівник» цьогоріч переведений до онлайну, кількість днів зменшено до шести й трохи менше, у зв’язку із пандемією, в нас роїв — їх буде 16. Однак якість проведення гри лишається на високому рівні. Наші учасники долучаться до стрільбищ на військовому полігоні, розбиратимуть автомати, запланований в нас лазертаг, участь у різноманітних конкурсах військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого та культурно-просвітницького спрямування. Джурівці з нетерпінням чекають початку», — розповіла Тетяна Панченко, заступниця директору Центру позашкільної освіти Дніпропетровської обласної ради.
«Переможців визначатимуть після кожного конкурсу. Фіналісти отримають грамоти, подяки та цінні призи. 22 червня на базі центру «Перлина Придніпров’я» в селі Орлівщина Новомосковського району відбудеться загальне підведення підсумків «Джури-2021», — зазначила заступниця голови ДніпроОДА Ольга Горб.

Категорія: