СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКА ПАРАФІЯ Ж/М ЧАПЛІ ВІДЗНАЧИЛА ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО (ВІДЕО)

IMG_0833
21.11.2021 18:46

21 листопада 2021 р. керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) звершив святкову Божественну Літургію в Свято-Михайлівській парафії м. Дніпра (ж/м Чаплі, вул. Чаплинська 294).

Цього дня, дванадцять років тому, у 2009 році, в Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі було звершено архієрейську хіротонію Владики Симеона

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили канцлер єпархії протоієрей Віталій Лопушанський, настоятель храму протоієрей Петро Гальчишак та запрошене духовенство.

Під час молитви пом’янули всіх полеглих борців за незалежність Батьківщини, а також були піднесені прохання про визволення України та всього світу від згубної пошесті і визволення від нашестя чужинців.

Після великого входу Архієпископ Симеон звершив священичу хіротонію протодиякона Андрія Пунька.

Наприкінці відправи відбувся святковий молебень до святого архістратига Михаїла та усіх небесних сил безплотних.

На завершення Архіпастир звернувся до усіх присутніх зі словом проповіді, в якому розповів про подвиг архістратига Михаїла та служіння ангелів. Також Владика подякував за теплу молитву настоятелю протоієрею Петру Гальчишаку, а також привітав благочинного м. Дніпра протоієрея Михаїла Стіньо з Днем Тезоімеництва, та вручив церковні відзнаки благодійникам храму.

На останок отець Віталій привітав Владику Симеона із 12-ою річницею архієрейської хіротонії та вручив йому букет білих троянд.

Завершилась урочиста подія уставним многоліттям та святковою трапезою.

 

 

Категорія: ,