У 9-Й ДЕНЬ ТРАГЕДІЇ ДНІПРО ВШАНУВАЛО ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ВІД ТЕРАКТУ

IMG_5817
22.01.2023 18:55

22 січня 2023 р. – 9-й день загибелі мирних жителів від російського теракту у нашому місті.

Нагадаємо, що 14 січня 2023 року ворожа ракета поцілила у житловий будинок по вулиці Набережної Перемоги, внаслідок чого загинуло 46 людей, серед яких 6 – діти.

Сьогодні ж, на місці трагедії, Високопреосвященнійший Архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон разом із міським духовенством звершив заупокійну панахиду.

Вшанувати пам’ять невинноубієних прийшли їх рідні і близькі та велика кількість небайдужих дніпрян. Також за упокій всіх жертв помолились керівництво Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області та особовий склад рятувальних підрозділів, завдяки яким було врятовано чимало життів та у рекордний термін усунено наслідки цього страшного злочину.

Більше тисячі людей, які зібрались на скорботну молитву у підніжжя зруйнованого під’їзду, не могли втримати сліз.

Після молитви Архіпастир звернувся до усіх присутніх зі жалобним словом, у якому, зокрема, висловив співчуття усім, хто втратив тут своїх рідних та друзів.

Опісля усі присутні поклали квіти та іграшки на зупинці навпроти зруйнованого будинку.

Наприкінці жалобного заходу соліст-інструменталіст і волонтер Андрій Петров виконав на скрипці ліричні композиції в пам‘ять про загиблих.

Вічная пам’ять усім загиблим! Подяка і шана усім волонтерам, лікарям, рятувальникам, благодійним організаціям та усім небайдужим дніпрянам, які надали і надають допомогу усім постраждалим.

 

Категорія: