У ДНІПРОВСЬКІЙ СЕМІНАРІЇ ВІДБУЛАСЬ УРОЧИСТА ПОДІЯ – ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ

IMG_8093
05.06.2022 18:24

05 червня 2022 року, після святкового богослужіння, у семінарському храмі св. ап. Петра і Павла відбулась урочиста частина з нагоди 6-го випуску вихованців Дніпровської духовної семінарії.

Розпочались урочистості з вітального слова ректора Дніпровської Духовної семінарії протоієрея Сергія Нарольського, який привітав випускників із визначною подією в їх житті, і закликав свято берегти знання і досвід, здобутий під час навчання.

Далі віце-ректор Василь Михайлович Бабій зачитав відповідний указ про закінчення навчання випускників, опісля якого кожен випускник, з рук Архіпастиря, отримав диплом бакалавра богослів’я.

Згодом з подячним словом від імені усіх випускників звернувся священник Станіслав Губар. Отець Станіслав подякував Владиці Симеону, ректору та усім викладачам за їх турботу та піклування, які кожен з них відчував упродовж 4-х років навчання.

На завершення до випускників та всіх присутніх зі словами батьківської настанови звернувся Архієпископ Симеон. Його Високопреосвященство побажав щоб усі випускники були добрими пастирями та гідно несли світло Христової істини у темряву сучасного світу.

Завершилась урочиста частина многоліттям Блаженнійшому Епіфанію, митрополитові Київському та всієї України, архієпископу Дніпровському і Криворізькому Симеонові, Преосвященнійшим митрополитам, архієпископам, єпископам, викладачам, випускникам, студентам та фундаторам навчального закладу, та усьому українському народові.

На згадку про подію була зроблена спільна світлина.

 

Категорія: