У ДНІПРОВСЬКІЙ СЕМІНАРІЇ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

2
10.03.2021 17:25

10 березня, з благословення Високопреосвященнійшого Архієпископа Дніпровського і Криворізького Симеона (Зінкевича), у Дніпровській духовній семінарії відбувся літературний вечір, присвячений 160-ій річниці від Дня упокоєння видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Розпочався поетичний захід зі вступного слова в.о. Ректора прот. Сергія Нарольського, який розповів про особливу роль Тараса Григоровича Шевченка в історії українського народу, та його християнські погляди.

Після привітання студенти духовної школи та слухачі регентського відділення продекламували славнозвісні вірші Великого Кобзаря. Ведучими концерту були студент 4-го курсу Олійник Данило та 3-го – Вадим Бондаренко. Глядачів вразило декламування уривку з поеми «Гайдамаки» у виконанні Карпенка Андрія Миколайовича, офіцера з культурно-просвітницької діяльності та служби військового духовенства відділення по роботі з особовим складом центрального управління Національної Гвардії України, який на волонтерських засадах викладає у Духовній школі уроки мистецтва володіння словом і риторики. Окрасою вечора був художній виступ вокального колективу регентського відділення, які виконали твір «Реве та стогне Дніпр широкий».

Супроводжувався вечір розповідями ведучих та мальовничою презентацією про життєвий шлях Тараса Григоровича. На останок усі учасники заспівали Кобзарю вічная пам’ять.

Категорія: