У ДНІПРОВСЬКОМУ ХРАМІ ВШАНУВАЛИ УРОЧИСТОЮ МОЛИТВОЮ СВТ. АРСЕНІЯ МАЦІЄВИЧА

IMG_4232
03.03.2024 19:41

 

3 березня 2024 р., у неділю про блудного сина, Високопреосвященнійший Митрополит Дніпровський і Січеславський Симеон (Зінкевич) відвідав парафію свт. Арсенія (Мацієвича) м. Дніпро, де з нагоди нещодавнього храмового свята звершив  Божественну Літургію.

Керуючому єпархією  співслужили: канцлер єпархії прот. Віталій Лопушанський, настоятель храму прот. Олександр Чечель та запрошене духовенство.

Під час богослужіння були вознесені молитовні прохання за українських воїнів, владу, лікарів, волонтерів та увесь побожний народ. Також Архіпастир виголосив молитву за перемогу України над агресором.

Після Великого входу Січеславський митрополит звершив священичу хіротонію над дияконом Миколою Володимировичем Балєвим, студентом Дніпровської духовної семінарії.

Наприкінці богослужіння Архієрей виголосив повчальне слово проповіді. Також Владика Симеон привітав громаду з нещодавнім престольним святом і висловив слова подяки настоятелю і парафіянам за багатолітню розбудову Помісної Української Церкви у Дніпрі.

У свою чергу отець Олександр подякував Владиці особисто від себе і від парафії за візит та молитву, і вручив букет квітів.

Завершилося богослужіння хресним ходом навколо храму.

 

Категорія: