У КРИВОМУ РОЗІ ОСВЯТИЛИ НОВОЗБУДОВАНИЙ ХРАМ

IMG_0456
11.11.2023 20:21

11 листопада 2023 року Високопреосвященнійший Архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон з архіпастирським візитом відвідав м. Кривий Ріг, де звершив освячення новозбудованого храму на честь ікони Богородиці «Всіх скорботних радість».

У співслужінні канцлера консисторії протоієрея Віталія Лопушанського, настоятеля протоієрея Вадима Бакуна та запрошеного духовенства Його Високопреосвященство звершив у новоосвяченому храмі Божественну літургію свт. Івана Золотоустого.

Під час відправи були вознесені сугубі прохання за українських воїнів, владу та увесь побожний народ наш. Також Архіпастир виголосив молитву за перемогу України над агресором.

Опісля Літургії Архієпископ Січеславський виголосив повчальне слово проповіді, а також подякував настоятелю, меценатам та усій громаді за зведення прекрасного храму. «Освячення цього храму є знаковою подією! Адже відбувається воно у важкий час, коли наш народ дає гідну відсіч російському агресору. І в цьому храмі, який знаходить не так далеко від поля битви, буде постійно лунати молитва за наших воїнів і скоро перемогу нашої Батьківщини» — наголосив Його Високопреосвященство.

У свою чергу настоятель храму отець Вадим подякував Владиці за освячення престолу і спільну молитву, та знак синівської любові вручив букет запашних квітів.

Згодом Архіпастир відзначив меценатів та усіх, хто долучився до побудови храму благословенними грамотами.

Завершилась урочиста подія козацьким многоліттям усьому побожному українському народові.

Категорія: