У С. БАЛІВКА ПОПРОСИЛИ БОЖОЇ ДОПОМОГИ НА ДОБРУ СПРАВУ

IMG_8976
14.06.2022 15:55

13 червня 2022 року, у день Святого Духа, Високопреосвященнійший Архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон звершив святковий молебень на місці будівництва Свято-Духівського храму с. Балівка, Дніпровського району, Дніпропетровської області.

Храм на честь Святого Духа зводиться за ініціативи патріота та активіста Віктора Григоровича Гноєвого, і за підтримки старости села Валерія Петровича Рижака.

Разом із його Високопреосвященством молились канцлер єпархії протоієрей Віталій Лопушанський, настоятель майбутнього храму священник Іван Гальчишак, запрошене духовенство та численні жителі Балівки.

Під час молебну були вознесені молитви за українських воїнів, які захищають нашу Батьківщину, владу та увесь побожний народ. Також Архіпастир виголосив молитву за перемогу України над агресором.

Після завершення урочистого молебну Владика Симеон виголосив архіпастирське слово, в якому, зокрема, подякував усім меценатам і будівничим, і побажав щоб благодать Святого Духа сприяла їм у будівництві храму Божого.

На згадку про спільну молитву було зроблено спільну світлину.

Категорія: