У СОБОРНОМУ РАЙОНІ М. ДНІПРА ВІДБУЛИСЬ СВЯТКОВІ ЗАХОДИ

IMG_3648
16.09.2019 15:27

14 вересня 2019 р. Соборний район м. Дніпра відзначив своє свято. Урочистості почались з привітання від голови Соборної районної у місті Дніпрі ради Артема Сергійовича Тімарєва. 

Керуючий Дніпровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) теж долучився до величної події. Архіпастиря супроводжував благочинний Правого берега м. Дніпра протоієрей Михаїл Стіньо.

Подяки та медалі отримали найкращі представники Соборного району з рук почесних гостей, багато з яких залишилось на святі. Виступи творчих колективів району і міста радували всіх відвідувачів свята впродовж усього дня. Розпочали свою роботу творчі майстерні, яких було безліч і де маленькі мешканці району могли знайти собі заняття до душі, а самі активні і непосидючі розважались з аніматорами на галявинці. Шоу мильних бульбашок та кріо-шоу також зібрало чимало глядачів. Сімейні змагання з малювання картин з овочей також викликали не аби яку зацікавленність відвідувачів свята. Фотозони стали надійним прихистком для всіх прихильників селфі. Тут фотографувалися і поодинці, і сім’ями, і цілими колективами. Не меньшою популярністю користувались і мультяшні герої-ростові ляльки, що розважали містян впродовж усього свята своїми веселими танцями та кумедними витівками. Звичайно, що найбільший ажіотаж був навколо лотерейного столика, де реєструвались всі охочі прийняти участь у розіграші «Щасливі дніпряни». Насправді непідробні емоції вирували під час розіграшу. Радісні очі переможців і розчарування тих, кому на цей раз не пощастило. Але найбільш емоційний момент був під час розіграшу суперпризу, володаркою якого стала літня жіночка, яка ледь не плачучи від несподіванки і радощів. Знімати емоційне навантаження всім допомогали показові виступи спортсменів федерації воркаут стріт. Своєю вправністю і витривалістю вони вразили всіх, а флешмоб, який вони тут і організували допоміг зарядитися позитивною енергією. Спортивні локації свята і показове тренування велосипедистів надихали прихильників здорового способу життя прям тут на святі, випробувати свою вправність.

Категорія: