В ЄПАРХІЇ НАГОРОДИЛИ ТВОРЧУ ГРУПУ ТЕЛЕКАНАЛУ D1

IMG_0771
14.11.2023 19:34

14 листопада 2023 року, напередодні дня працівників радіо і телебачення, Високопреосвященнійший Архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон зустрівся у своїй резиденції із журналістами і працівниками місцевого телеканалу D1. Варто відзначити, що упродовж тривалого часу у нашої єпархії склались гарні відносини і налагоджено добру співпрацю із телеканалом D1.

У зустрічі також взяли участь заслужений журналіст України, генеральний директор телеканалу D1, член правління Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України Микола Іванович Павленко, виконавчий директор телеканалу D1 Ірина Зайцева і канцлер єпархії протоієрей Віталій Лопушанський.

Архіпастир подякував телевізійникам за їх багаторічну жертовну працю, спрямовану на донесення до дніпрян і жителів області правдивої інформації. Особливі теплі слова вдячності Владика висловив за постійну підтримку нашої єпархії, висвітлення церковних подій, зокрема нещодавнього візиту Предстоятеля ПЦУ до нашого міста. Згодом Його Високопреосвященство відзначив телевізійників високими церковними нагородами.

Опісля з подячним словом виступили Микола Павленко та Ірина Зайцева. Микола Іванович подякував Владиці Симеону за привітання і нагороди для творчої групи, а пані Ірина, від імені журналістів і працівників телеканалу,  вручила Архієпископу Симеону подяку.

На згадку про зустріч було зроблено спільну світлину.

Категорія: