ВІДБУВСЯ «ПРАВОСЛАВНИЙ ВЕЛОПРОБІГ — 2019″

DSC0003
19.08.2019 13:00

Після закінчення богослужіння церковне подвір’я заповнилось велосипедами і їхніми господарями, великими і малими, молодими і старими.

Торжествену частину початку велопробігу розпочали ведучі Віринея і Марія-Магдалина Добрянські-учні недільної школи. Під спів Гімну України був піднятий державний прапор і випущені у небо синьо-жовті кульки учасниками естафети. Пісня виконана вокалістом-бандуристкою Марією-Магдалиною підбадьорила усіх.

По благословенню преосвящейнішого владики Симеона молитву на початок проведення 4-го міського Православного велопробігу прочитав настоятель храму протоієрей о.Євген Добрянський і окропив учасників і велосипеди їхні освяченою водою, а згодом після спільної фотографії очолив естафету.

Восьмикілометровий пробіг по теренах житлового масиву Березанівка проходив у прекрасній душевно-піднятій атмосфері і завершився поверненням на територію Свято-Іллінського храму.

Щирим, радісним і божим архієрейським благословенням Преосвящейннійший Владика Симеон зустрів колону велосипедистів, які заїзжали на храмове подвір’я, де на всіх чекала степова каша, напитки і фрукти.

Велопробіг вдався чудовий!

У здоровому тілі, здоровий дух і завжди Боже благословення!

Фото ТУТ

Категорія: