ВІДНОВИЛИ ПОКЛОННИЙ ХРЕСТ НА ІСТОРИЧНОМУ МІСЦІ (ВІДЕО)

IMG_8049
13.10.2020 21:17

13 жовтня 2020 р. з ініціативи єпархії, на численні прохання військових та громадських організацій, родин загиблих воїнів, інтелігенції, небайдужих дніпрян, за особисті кошти мецената єпархії, президента МБФ «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського, на місці біля обласної адміністрації, де навесні 2014 року стояли черги людей, які записувалися добровольцями — місця, де відправлялися перші герої на війну з російським загарбником, було встановлено поклонний хрест.

Освячення меморіалу звершив архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон (Зінкевич) разом з духовенством.

У зверненні до присутніх Архіпастир заявив: “Скільки б тут не мінялися керівників, вони мають пам’ятати – історію не перепишеш. Саме звідси, з-під вікон обласної адміністрації, йшли перші добровольчі батальйони на фронт”.

На заході був присутній і Сергій Риженко, головний лікар Дніпровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова. З початку російсько-української війни в його шпиталі врятували близько 3000 солдатів. “Ми цінуємо кожне людське життя, а цей хрест – пам’ять, яка буде завжди поміж нами”, – заявив Сергій Риженко.

Після офіційної частини присутні вшанували полеглих воїнів поклавши квіти до пам’ятника.

НАГАДАЄМО: Як м. Дніпро показувало приклад для інших

Категорія: ,