ВІТАЄМО НАШОГО МЕЦЕНАТА І БЛАГОУКРАСИТЕЛЯ ЄПАРХІЇ ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА ПЕТРОВСЬКОГО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

IMG_1785
09.06.2024 07:31

Сьогодні свій День народження відзначає Меценат нашої Дніпропетровської єпархії, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський. Від імені нашого Владики Симеона (Зінкевича), духовенства та вірян вітаємо Олександра Володимировича  з цим прекрасним святом!

На життєвому рахунку Олександра Володимировича незліченна кількість добрих і важливих справ, які він разом зі своїми Друзями уже зробив, і неодмінно ще зробить, заради блага нашого святого міста Дніпра і всієї України! Адже завдяки його підтримки реалізується багато соціальних проектів, зводяться нові храми та монастирі, відроджуються українські традиції, постають величні монументи новітнім українським героям.

Зараз, у цей важкий час війни, Олександр Володимирович не стоїть осторонь страждань свого народу, а постійно підтримує наших мужніх захисників, які героїчно боряться за волю і незалежність нашої Батьківщини. Очолюваний ним Фонд «Солідарність» регулярно надає сотні тон гуманітарної допомоги усім, хто втратив своє майно, і був змушений покинути рідні домівки. Посильну допомогу отримують лікарні, шпиталі, дитячі будинки та багато інших соціальних установ.

Тож вітаючи Іменинника, бажаємо, щоб Всемилостивий Господь воздав йому сторицею за всі його добрі справи, а також дарував сил та натхнення для майбутніх звершень! А найголовніше попереду наша спільна Перемога і велика робота з відновлення України, яка неможлива без участі і турботи Олександра Володимировича і братської підтримки його Друзів!

МНОГИХ ТА ЩАСЛИВИХ РОКІВ ЖИТТЯ НА НАШІЙ ВІЛЬНІЙ І НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ!

  

Категорія: