ВІТАЄМО З 10-ТОЮ РІЧНИЦЕЮ АРХІЄРЕЙСЬКОЇ ХІРОТОНІЇ НАШОГО ДОРОГОГО ВЛАДИКУ СИМЕОНА !!!

501-belaya-roza-korzina
20.11.2019 22:29

Уся повнота Дніпропетровської єпархії Православної Церкви України щиросердечно вітає свого архіпастиря преосвященного єпископа Дніпровського і Криворізького Симеона (Зінкевича) з 10-ю річницею архієрейської хіротонії.

10 років тому в духовному серці нашої України, у Михайлівському Золотоверхому соборі, звершилась Ваша особиста П’ятидесятниця. Тоді Божественна благодать Святого Духа, яка немічне лікує і спустошене наповнює, возвела Вас у високий архієрейський сан. Саме тоді розпочалось Ваше нове відповідальне служіння, яке Ви гідно несете дотепер.

Під Вашими святительським омофором наша єпархія відчутно зросла, зміцнилась і розквітла. За цей час на території славної Січеславщини постало багато нових храмів, вдвічі збільшилась кількість священнослужителів, відкрито Дніпровську духовну семінарію, налагоджено державно-церковні стосунки, встановлено теплі взаємовідносини з іншими конфесіями в регіоні.

Ваше мудре слово надихає і підтримує священнослужителів і паству святого міста Дніпра і усієї області. Завдяки Вашій щоденній і наполегливій праці у єпархії реалізується багато різних благодійних, соціальних та національно-патріотичних проектів. Підтримуються воїни, переселенці, сироти, діти-інваліди, лікарні, освітні заклади та багато інших.

У цей величний день зичимо Вам міцного здоров’я, християнської радості, миру, добра та щедрих Божих благословень. Нехай Всемилостивий Господь і надалі укріплює Вас у Вашому служінні, дарує Вам многих і благословенних літ. Щоб ще не один десяток років Ви міцно тримали у своїх руках архіпастирський жезл та вели нас – Вашу паству дорогою Христової правди та Євангельської істини до вічного блаженного життя!

На многії літа, Преосвященнійший Владико! Είς πολλά έτη, δέσποτα!

Категорія: