ВЛАДИКА ДУХОВНО ПІДТРИМАВ ГРОМУ СЕЛИЩА КАМʼЯНЕ ПОЛЕ

1
12.11.2023 17:34

12 листопада 2023 року у 23-тю неділю після П’ятидесятниці та день пам’яті святителя Іоанна Милостивого, Високопреосвященнійший Архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон (Зінкевич) відвідав однойменну парафію с. Кам’яне Поле, Криворізького району, Дніпропетровської області.

Нагадаємо, що минулого року, громада цього храму, послідувала Патріаршому і Синодальному Томосу про автокефалію та долучились до Православної Церкви України.

З нагоди престольного свята, Його Високопреосвященство звершив у згаданому храмі Божественну Літургію святителя Івана Золотоустого. Разом із Архіпастирем молились благочинний Криворізького району протоієрей Максим Крилач, настоятель церкви ієромонах Ігнатій (Костюк), Голова Глеваютської ОТГ Дмитро Олександрович Гурієв, запрошене духовенство, парафіяни та паломники.

Під час відправи були піднесені молитви за воїнів, які захищають нашу Батьківщину, владу, волонтерів, лікарів та увесь побожний український народ. Окрім цього Владика Симеон виголосив молитву за перемогу України над агресором.

Після Євхаристійного канону Архієпископ Січеславський звершив дияконську хіротонію над іподияконом Анатолієм Ковалем, випускником Дніпровської духовної семінарії.

Наприкінці богослужіння відбувся молебень до святителя Іоанна Милостивого, патріарха Олександрійського.

Опісля Його Високопреосвященство виголосив повчальне слово проповіді і привітав настоятеля і громаду із храмовим празником.

На згадку про соборну молитву було зроблено спільну світлину.

Категорія: