Владика разом меценатом єпархії взяли участь у традиційній виставі-реквіємі, присвяченій сумній даті жертв Голодоморів (ВІДЕО)

IMG_2068
25.11.2018 19:27

День пам’яті жертв голодоморів відзначили у Дніпровському академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка 24 листопада 2018 року.

Вистава-реквієм про страшні часи українського народу у 1932-1933 роки минулого століття нікого у залі не залишила байдужим. В цей день трагічні сторінки нашої історії зібрались згадати багато студентів Дніпра, представників громадських організацій і мешканців обласного центру.

На запрошення директора театру, заслуженої артистки України Оксани Іванівни Петровської був присутній у залі керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон у супроводі канцлера єпархії протоієрея Віталія Лопушанського та діловода єпархії ієромонаха Ісаакія(Зінкевича), який спільно з духовенством звершив заупокійну молитву за всіма голодом заморених людьми

Серед почесних гостей на виставі був присутній меценат єпархії, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський.

На завершення актори роздали символічний хліб в пам’ять про ті страшні сторінки історії нашої Держави.

Категорія: ,