ВЛАДИКА СИМЕОН РАЗОМ З СОНМОМ АРХІЄРЕЇВ МОЛИВСЯ У ХРАМІ СВ. ВОЛОДИМИРА ТА ОЛЬГИ В М. ВИННИКИ НА ЛЬВІВЩИНІ

dsc_000017
19.08.2019 13:49

У дев’яту неділю після П’ятидесятниці, 18 серпня 2019 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив урочисту Божественну літургію у храмі святих Володимира та Ольги в місті Винники Львівської області. Його Блаженству співслужив єпископат та духовенство Православної Церкви України.

В цей святковий день храм був наповнений великою кількістю вірян, значна кількість яких приступили до Таїнства святого Причастя.

На запричасному зі словами проповіді до вірян звернувся митрополит Галицький Андрій (Абрамчук).

Після Божественної літургії Предстоятель очолив Панахиду й помолився за спокій духовенства та вірян, які трудилися над розбудовою помісної Церкви, але не дочекалися цього часу.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній звернувся до всіх присутніх із архіпастирським словом. Предстоятель Православної Церкви України привітав всіх з ювілеєм, 30-літтям з дня третього відродження Української Автокефальної Православної Церкви.

“Ми святкуємо і радіємо з того, що ми єдині й маємо вже визнану свою незалежну помісну Українську Православну Церкву. Сьогодні ми згадуємо той початок і можемо порівняти події 19-го серпня 1989 року із гірчичним зерном, але те зерно впало на добрий ґрунт і згодом проросло у велике дерево – нашу Церкву, яка зараз духовно опікується всією Українською державою і ми є найбільшою Православною Церквою України та маємо найбільшу підтримку українського населення”, – сказав Митрополит Епіфаній.

На завершення Предстоятель висловив подяку митрополиту Львівському Макарію, який ініціював проведення цього святкування; архієреям, духовенству та вірянам, які разом підносили свої молитви. Також Митрополит Епіфаній побажав й надалі спільними зусиллями розбудовувати нашу помісну Українську Церкву.

Після першосвятительського слова Предстоятель відзначив нагородами – ювілейними ореденами І ступеня з нагоди 30-ліття ІІІ відродження УАПЦ міського голову Винників Володимира Квурта, настоятеля собору святих Володимира та Ольги протоієрея Василя Петрика, голову сестринства храму пані Марію, а також Ростислава Комарницького.

pomisna.info

Категорія: