ВЛАДИКА ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ МОЛИТОВНОМУ СНІДАНКУ ПЕНІТЕНЦІАРНОЇ СЛУЖБИ

Без заголовка 30
24.11.2022 15:50

23 листопада 2022 року, на запрошення Заступниці Міністра юстиції, очільниці Державної кримінально-виконавчої служби України Олени Висоцької, Голова Синодального відділу душпастирства у пенітенціарних закладах, Високопреосвященнійший Архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон взяв участь у 1-му молитовному сніданку ДКВС, що відбувся у м. Києві.

Молитовні сніданки за участю представників релігійних організацій, державних діячів, політиків, урядовців, бізнесменів, є багаторічною традицією у багатьох демократичних країна. Більше 60 років такі молитовні сніданки відбуваються в Конгресі США, а також в Європарламенті, у Німеччині, Норвегії та інших країнахЦьогоріч до цієї благочестивої традиції приєдналась і Державна кримінально-виконавча служба Міністерства Юстиції України.

До заходу також долучились Міністр юстиції України Денис Малюська, керівництво і працівники ДКВС на чолі із головою служби Оленою Висоцькою, очільники регіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань, представники пенітенціарних закладів, члени Душпастирської ради з релігійної опіки у пенітенціарній системі України, учасники Української християнської міжконфесійної місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі», волонтери, військовослужбовці, та почесні гості.

Сніданок розпочався із хвилини мовчання за всіма загиблими від російської агресії і пройшов під гаслом: «Молитва, що об’єднує». Учасники заходу читали запропоновані біблійні тексти та молитви за нашу Батьківщину, постраждалих від війни, повернення окупованих земель, а також за працівників пенітенціарної системи, ув’язнених, тощо.

Владика Симеон виголосив молитву за перемогу України над агресором, яку возносять в усіх храмах Православної Церкви України від початку повномасштабного російського злочинного вторгнення.

У другій частині молитовного сніданку пані Олена ознайомила присутніх із досягненнями Державної кримінально-виконавчої служби України. Окрім цього із промовами виступили Начальник департаменту з питань виконання кримінальних покарань Сергій Гречанюк, та представники пенітенціарних установ.

На завершення кожен бажаючий мав можливість висловити свої враження про перший молитовний сніданок ДКВС. Усіх присутніх особливо вразили розповіді колишніх в’язнів про їх навернення до Бога, покаяння та виправлення, що стались під час відбування покарання, завдяки служінню в’язничних капеланів.

 

 

 

 

 

 

Категорія: